Výnimočná starostlivosť o krásu

NAOS

Institut Esthederm je značkou spoločnosti NAOS, ktorej princípom je ekobiológia s cieľom zachovať kožný ekosystém a posilniť jeho prirodzené mechanizmy. Pleť nie je potrebné zaťažovať nadmerným ošetrovaním, je lepšie ju naučiť správne fungovať. Z tejto myšlienky sa narodili sesterské značky (Bioderma, Institut Esthederm a Etat Pur) a každá z nich sa svojím spôsobom podieľa na globálnej ekobiologickej ambícii značky NAOS.

Okrem svojich značiek a ich poslania sa NAOS snaží byť spoločnosťou užitočnou pre svet, medzinárodne identifikovaný pre svoj jedinečný a zmysluplný prístup. NAOS podporuje trend v tradičnej kozmetike investovaním do budúcnosti starostlivosti o pleť a do vývoja inovatívnych patentov inšpirovaných životom. Jej prístup je riadený záväzkom chrániť prírodné zdrojov kože, ľudí a životného prostredia.

Ekobiológia je jadrom každej značky NAOS. V ekobiológii sa na pokožku pozerá ako na ekosystém s jeho prirodzenými mechanizmami, ktorý by sa mal rešpektovať, aby sa zachovalo dlhodobé zdravie a krása pokožky.

Spoločnosť NAOS, založená vo Francúzsku a vedená Jean-Noëlom Thorelom, farmaceutom-biológom, má zastúpenie vo viac ako 100 krajinách po celom svete a špičkové výskumné centrum NAOS Les Laboratoires so sídlom v Aix-en-Provence.

Prihláste sa na odber noviniek

Dostávajte novinky a špecialne ponuky od Esthedermu
Viac informácií o ochrane vašich osobných údajov si môžete prečítať v našich Zásadách ochrany osobných údajov