Výnimočná starostlivosť o krásu

Filozofia

 

„Pokožka je odzrkadlením celého človeka.

Rovnako ako planéta, aj pokožka je premenlivý a krehký živý ekosystém, ktorého prírodné zdroje a pôvodné funkcie sa musia chrániť.“

Jean-Noël Thorel, zakladateľ spoločnosti  NAOS

 

Výskum, ktorému sa venuje Institut Esthederm, sa od počiatku zameriaval na pokožku, jej biológiu a najmä interakciu s prostredím. Vďaka tomu, že počúvame, čo je pre pokožku prirodzené, rozumieme tajomstvám jej výnimočných prírodných zdrojov.

Naším poslaním je zachovať krásu pokožky spôsobom, ktorým ju „znova naučíme“ žiť v harmónii s okolitým svetom.

Zloženie našich prípravkov a odborné ošetrenia našich profesionálov v oblasti krásy, rešpektujú krehkosť pokožky a venujú jej starostlivosť, v dô

sledku ktorej je krajšia, žiarivejšia a odolnejšia voči času i prostrediu.

Institut Esthederm ponúka komplexnú podporu v oblasti krásy a pozitívny prístup, ktorý odhaľuje krásu žien, prináša im pocit skutočného naplnenia a spokojnosti.

Vaša pleť je zrkadlom miliárd buniek, ktoré ju tvoria a chránia. Všetky vaše bunky majú v sebe potenciál, ako dedičstvo tisícročí vývoja: asimilovať to najcennejšie z vody a zo svetla a prispôsobiť sa prostrediu. Avšak každá pleť musí čeliť aj veku, agresiám a vášmu životnému štýlu.

Vďaka Esthederm nadobudne vaša pleť znovu svoj bunkový potenciál, a to v každom veku a kedykoľvek.

Na zachovanie pôvodnej krásy vašej pleti kontrolujeme slnečné žiarenie a vyvinuli sme pre ňu aj špeciálnu vodu. Naše receptúry rešpektujú jej zdravie a celistvosť a nepretržite ju chránia proti starnutiu, optimalizujú jej bunkový metabolizmus a zlepšujú jej schopnosť prispôsobiť sa, aby bola odolnejšia voči prostrediu.

UNIKÁTNOSŤ RECEPTÚRY  NAŠEJ VODY  – Eau Cellulaire

Patentovaná, inšpirovaná z vody obsiahnutej v pleti, celulárna voda optimalizuje energiu buniek, napomáha k zachovaniu mladosti pleti a podporuje účinnosť všetkých našich produktov. Okamžite reoxigenuje pleť, antioxidant, hydra booster, udržiava prirodzené pH kože, posilňuje mikrobiom (prirodzená mikroflóra) na pokožke- zvyšuje obrannyschopnosť pokožky pred inváziou baktérii a patogénnych vírusov

TO NAJLEPŠIE ZO SVETLA

Naša patentovaná technológia Global Cellular Protection chráni pleť pre škodlivými účinkami životného prostredia a zlepšuje jej kapacitu obranyschopnosti s cieľom získať zo slnka čo najlepší úžitok.

Dlhé roky praxe profesionálnej kozmetickej starostlivosti sú pre nás nekonečným zdrojom intimity s vašou pleťou. Vďaka našej starostlivosti sa vaša pleť postupne naučí lepšie fungovať a stane sa odolnejšia voči plynúcemu času.

Prihláste sa na odber noviniek

Dostávajte novinky a špecialne ponuky od Esthedermu
Viac informácií o ochrane vašich osobných údajov si môžete prečítať v našich Zásadách ochrany osobných údajov