Kontakty | Institut Esthederm

TÍM ESTHEDERM

Kontakty a tím Institut Esthederm:


Kancelária Institut Esthederm SK

Hotel Kamila, Pezinská 901/5, 900 25 Chorvátsky Grob – Čierna voda

Fakturačná adresa:
NAOS SLOVAKIA s.r.o.
Pribinova 25, 824 96 Bratislava
IČO: 35753901
DIČ: 2020272397
IČ DPH: SK2020272397

www.institutesthederm.sk

    info@institutesthederm.sk


Jean-Noël Thorel

Zakladateľ Institut Esthederm

Farmaceut, biológ a bunkový expert. Jeho pleť bola v detstve citlivá na slnko a musel sa slnku vyhýbať. Neskôr preto v dospelosti zameral svoj výskum týmto smerom. Vo svojom prvom objave zistil, že aj pokožka, ktorá je citlivá na slnko má v sebe všetky predpoklady na to, aby sa vedela na slnko adaptovať. Toto sa stalo základom prístupu Institut Esthederm k pleti.

    info@institutesthederm.sk


Martin Gábor

Managing Director CZ + SK

Prvý muž Institut Esthederm v Čechách aj na Slovensku. Martin verí v to, že každý prirodzene túži po slobode, tvorivosti a sebarealizácii a že iba tí, ktorí majú možnosť slobodne sa rozhodovať sú tvoriví a majú odvahu veci meniť. Z tohoto vychádza aj pri vedení nášho tímu. Jediné očakávania, ktoré má od ostatných členov tímu je, aby naplno rozvinuli svoj potenciál, boli v práci šťastní a kreatívni.

+421 905 724 985     m.gabor@esthederm.cz


Kornel Kákoni

Brand Representative SK

Po Martinovi bol druhý "Esthedermák" na Slovensku. Spolu s manželkou Evkou tvoria dušu a srdce Esthedermu na Slovensku. Korny vie vždy o všetkom, čo sa v tíme deje a takmer všetko nejakým spôsobom ovplyvňuje. Svojim šarmom si podmaňuje lekárne od Bratislavy až po Žilinu. Keďže má vyštudovanú Prírodovedeckú fakultu, vyzná sa takmer do detailov v zložení jednotlivých produktov aj v tom, ako pracujú v pleti. 

+421 917 406 498     k.kakoni@esthederm.cz


Silvia Katrenová

Brand Representative SK

Silvia je najnovší prírastok v našej slovenskej Esthedermovej rodinke. Je to skúsená profesionálka, ktorá pri práci okrem svojich skúseností využíva aj porozumenie, ľudskosť a najmä veľkú chuť byť užitočná. Nás na spoločných stretnutiach rozmaznáva svojimi dokonalými domácimi makrónkami. Silvia je nielen šikovná obchodníčka a vynikajúca cukrárka, ale aj vášnivá motorkárka.

+421 917 191 749     s.katrenova@esthederm.cz


Iveta Vagová

Brand Representative SK

Na prvý pohľad nenápadná, no táto žena vybaví asi všetko. Ivetka svoju prácu robí tak rada, že pre ňu strhla aj svoje okolie (manžela, švagra, kamarátku, neter, známeho, atď.), ktoré s radosťou pomáha, keď je potrebné zahrať na našom plese, nafotiť kozmetický salón, natočiť video alebo vyrobiť drobné darčeky pre klientky. Vagovcov je v našom tíme naozaj dosť. 

+421 908 739 900     i.vagova@esthederm.cz


Róbert Kaputa

Brand Representative SK

Robčo je tichá voda, ktorá myje brehy východu. Je to náš „šupa šok“ kolega, ktorý je úplne iný, ako ktokoľvek, koho poznáte. Ale keď ho stretnete – určite vám zmení život.

+421 918 880 575     r.kaputa@esthederm.cz


Kancelář Institut Esthederm CZ

Park hotel Popovičky, Ke Kostelu 13, 251 01 Popovičky

Fakturační adresa:
NAOS Czech Republic s.r.o.
Na Strži 1702/65, 140 62 Praha 4
IČO: 25308246
DIČ: 25308246
IČ DPH: CZ25308246

www.esthederm.cz

    info@institutesthederm.sk


Dana Jičínská

Beaute Institute Supervisor & Trainer

Prvá dáma Institut Esthederm v Čechách a na Slovensku. Všetko, čo vieme o produktoch Institut Esthederm, vieme od Danky. Vyškolila aj niekoľko desiatok kozmetičiek v našich krajinách. Danka verí v to, že prácou s kozmetikou máme inšpirovať ženy k tomu, aby sa o seba s láskou starali a tak dosiahli nielen krásu, ale aj vnútornú spokojnosť.

+420 777 550 130     d.jicinska@esthederm.cz


Gabriella Fox

Brand Representative CZ

Gábina je našou expertkou na nové salóny. Je veľmi systematická a tým inšpiruje aj ostatné kolegyne z tímu. Akcie, ktoré organizuje (stretnutie kozmetičiek, ples) sa stávajú už povestnými. Gabča je nadšená hot jogínka a vďaka tomu dokáže so svojim telom také kúsky, že by ste neverili vlastným očiam.

+420 737 263 822     g.fox@esthederm.cz


Stanislava Mičolová

Brand Representative CZ (Morava)

Staňka je starostlivá, obetavá, skvelá žena, ktorá veľmi dobre vníma potreby druhých a dokáže sa celým svojim srdcom oddať pre svoje okolie. Klientky si ju vážia a tešia sa na každú jej návštevu. Na našich spoločných výletoch a akciách je o zábavu vždy postarané aj preto, že Stanku na nich sprevádza jej mačka „Koťátko“.

+420 733 626 676     s.micolova@esthederm.cz


Magdalena Babíková

Brand Representative CZ (Morava)

Magdu často počujete spomínať slovné spojenie „moje klientky“. A práve klientky sú dôvodom, prečo Magda tak miluje svoju prácu. Cestuje za nimi denne aj niekoľko stoviek kilometrov po celej Morave, aby sa im postarala o pleť. Magda je veľmi empatická, starostlivá a pre nás je to taká „mamina“, ktorá sa o každého s láskou postará, aby mal čo je jesť, piť a bol spokojný. 

+420 777 613 234     info@institutesthederm.sk


DENISA ZELENAYOVÁ

BRAND REPRESENTATIVE CZ

Denisa je krásna, mladá dáma. Ale je tiež „neriadená strela dlhého doletu“, ktorá sa sama navádza smer vzduch – salóny. Najcennejšia je svojou energiou, vierou a odhodlaním priniesť zmenu tam, kde ju veľmi potrebujú a nemajú sami odvahu.

+420775882486     d.zelenayova@esthederm.cz