Kontakty | Institut Esthederm

TÍM ESTHEDERM

Kontakty a tím Institut Esthederm:


   


Jean-Noël Thorel

Zakladateľ Institut Esthederm

Farmaceut, biológ a bunkový expert. Jeho pleť bola v detstve citlivá na slnko a musel sa slnku vyhýbať. Neskôr preto v dospelosti zameral svoj výskum týmto smerom. Vo svojom prvom objave zistil, že aj pokožka, ktorá je citlivá na slnko má v sebe všetky predpoklady na to, aby sa vedela na slnko adaptovať. Toto sa stalo základom prístupu Institut Esthederm k pleti.

    info@institutesthederm.sk


   


Kornel Kákoni

Brand Representative SK

Po Martinovi bol druhý "Esthedermák" na Slovensku. Spolu s manželkou Evkou tvoria dušu a srdce Esthedermu na Slovensku. Korny vie vždy o všetkom, čo sa v tíme deje a takmer všetko nejakým spôsobom ovplyvňuje. Svojim šarmom si podmaňuje lekárne od Bratislavy až po Žilinu. Keďže má vyštudovanú Prírodovedeckú fakultu, vyzná sa takmer do detailov v zložení jednotlivých produktov aj v tom, ako pracujú v pleti. 

+421 917 406 498     k.kakoni@esthederm.cz


Silvia Katrenová

Brand Representative SK

Silvia je najnovší prírastok v našej slovenskej Esthedermovej rodinke. Je to skúsená profesionálka, ktorá pri práci okrem svojich skúseností využíva aj porozumenie, ľudskosť a najmä veľkú chuť byť užitočná. Nás na spoločných stretnutiach rozmaznáva svojimi dokonalými domácimi makrónkami. Silvia je nielen šikovná obchodníčka a vynikajúca cukrárka, ale aj vášnivá motorkárka.

+421 917 191 749     s.katrenova@esthederm.cz


Iveta Vagová

Brand Representative SK

Na prvý pohľad nenápadná, no táto žena vybaví asi všetko. Ivetka svoju prácu robí tak rada, že pre ňu strhla aj svoje okolie (manžela, švagra, kamarátku, neter, známeho, atď.), ktoré s radosťou pomáha, keď je potrebné zahrať na našom plese, nafotiť kozmetický salón, natočiť video alebo vyrobiť drobné darčeky pre klientky. Vagovcov je v našom tíme naozaj dosť. 

+421 908 739 900     i.vagova@esthederm.cz


Róbert Kaputa

Brand Representative SK

Robčo je tichá voda, ktorá myje brehy východu. Je to náš „šupa šok“ kolega, ktorý je úplne iný, ako ktokoľvek, koho poznáte. Ale keď ho stretnete – určite vám zmení život.

+421 918 880 575     r.kaputa@esthederm.cz


   


   


   


Stanislava Mičolová

Brand Representative CZ (Morava)

Staňka je starostlivá, obetavá, skvelá žena, ktorá veľmi dobre vníma potreby druhých a dokáže sa celým svojim srdcom oddať pre svoje okolie. Klientky si ju vážia a tešia sa na každú jej návštevu. Na našich spoločných výletoch a akciách je o zábavu vždy postarané aj preto, že Stanku na nich sprevádza jej mačka „Koťátko“.

+420 733 626 676     s.micolova@esthederm.cz